КОНТАКТ: (+389) 34 345 074 | (+389) 75 414 086 | (+389) 75 310 510

АДРЕСА: бул.Климент Охридски бр.103-Д, 2400 Струмица

Контакт детали

Доколку имате потреба од помош, јавете се или испратете ни порака.

Ние сме сигурни дека ќе добиете одговор во најбрз можен рок.

Контакт

Фиксен: (+389) 34 345 074

Мобилен: (+389) 75 414 086

Мобилен: (+389) 75 310 510

Адреса

К. Охр. 103-Д

Транзит

Струмица

Испрати порака

Доколку имате било какви прашања слободно може да ни испратите порака преку контакт формата подолу.

    Close

    Cart

    Нема производи во кошничката.